Partnerzy

Partnerzy

SAP
LST jest partnerem wdrożeniowym od roku 1997 i w tym zakresie specjalizuje się w zagadnieniach Zarządzania kadrami oraz handlu i dystrybucji.

Westernacher Consulting AG
Westernacher jest firmą integrującą biznes oraz doradztwo IT oferującą usługi wdrożeniowe zarówno na rynku lokalnym jak i globalnym. Zatrudniając ponad 250 profesjonalistów na całym świecie i działając w 12 krajach Europy, w Azji oraz w Indiach (joint venture), Westernacher jest zaufanym dostawcą usług dla swoich klientów od 1969 roku. Westernacher oferuje usługi w zakresie doradztwa biznesowego oraz konsultingu SAP i posiada wieloletnie doświadczenie w tych obszarach. Westernacher posiada status SAP Value Added Reseller, jest partnerem w zakresie oprogramowania i technologii SAP oraz jest partnerem wdrożeniowym SAP we wszystkich obszarach. Westernacher wprowadza strategie wspierane przez systemy SAP oraz ułatwia klientom osiągnięcie wyznaczonych celów przykładowo w obszarach Zarządzania Łańcuchami Dostaw (SCM), Logistyki Magazynowej (WL) oraz Zarządzania Transportem (TM).

Toshiba
Firma Toshiba jest światowym liderem i innowatorem w dziedzinie wprowadzania zaawansowanych technologii. Jest producentem i dystrybutorem analogowych i cyfrowych podzespołów elektronicznych, dedykowanych rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych, urządzeń i systemów zasilania (w tym korzystających z energii nuklearnej), systemów do obsługi infrastruktur przemysłowych oraz domowych urządzeń powszechnego użytku.
Toshiba jest największym dostawcą rozwiązań dla handlu - od terminali i tabletów, systemów samoobsługowych, sklepowych i restauracyjnych do kompleksowego systemu ERP dla handlu TCxGravity.

Futura
Jeden z europejskich liderów wśród dostawców oprogramowania dla sieci detalicznych. Posiada ponad 30 000 instalacji na całym Świecie, globalną sieć partnerów oraz 17 wersji językowych. Specjalizuje się w obszarach planowania, dystrybucji w sieci, zarządzania cenami, sprzedaży i analiz.

Hewlett-Packard
HP to światowy dostawca rozwiązań technicznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Oferta firmy obejmuje infrastrukturę informatyczną, komputery osobiste i urządzenia dostępowe, usługi globalne oraz rozwiązania w zakresie druku i przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, a także małych i średnich firm.

UPOS
Firma UPOS System Sp. z o.o. działa na rynku fiskalnym od 1993 roku, jest czołowym producentem i dostawcą urządzeń fiskalnych.

Lexmark
Lexmark International Inc. funkcjonuje na rynku projektowania, produkcji i sprzedaży rozwiązań do druku, w tym drukarek laserowych i atramentowych, urządzeń wielofunkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych oraz usług. Rozwiązania te są wykorzystywane przez klientów instytucjonalnych i indywidualnych w ponad 150 krajach.

GFOS mbH
Firma GFOS mbH została założona w 1988 roku i dziś jest jednym z najbardziej popularnych dostawców rozwiązań do zarządzania czasem pracy i zarządzania zasobami w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie stworzone przez GFOS jest używane przez ponad 1 000 klientów w 20 krajach. To czyni nas dumnym i motywuje do dalszego rozwoju naszych kompetencji, dzięki czemu możemy stale podnosić jakość oferowanych przez nas produktów.

PCS
PCS oferuje rodzinę terminali INTUS stanowiącą platformę hardware'ową dla rozwiazań znanych firm - partnerów software'owych i systemowych - w zakresie przetwarzania danych, informacji i komunikacji. W szczególności są to rozwiązania z obszaru rejestracji czasu pracy, kontroli dostepu, zbierania danych produkcyjnych, przemysłowego przetwarzania danych oraz multimedia/intranet.

IBM

IBM jest liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących: programowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i mikroelektronikę. Te zaawansowane technologie IBM przekłada na wartość dla swoich klientów poprzez profesjonalne rozwiązania i usługi na całym świecie.

Pegaz Group Sp. z o.o.
Pegaz Group firma szkoleniowo- doradcza. Główne obszary działalności spółki to wdrażanie i realizacja projektów szkoleniowych, wdrażanie kompleksowej polityki szkoleniowej, wsparcie w procesie zarządzania projektami, doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich na inwestycje, obsługa korporacyjna.

SAGE
Grupa Sage (Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw.