O firmie

Polityka prywatności serwisu lst.com.pl


Administratorem danych przetwarzanych przy korzystaniu serwisu lst.com.pl jest:
LST Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 7, Sopot 81-704
+48 58 55 00 263
e-mail: LST@LST.com.pl

Podczas odwiedzania serwisu lst.com.pl zapisywane są następujące dane dotyczące osoby korzystającej z serwisu: adres IP, z którego osoba korzysta, data i czas, ilość pobranych danych, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym. Dane te są przetwarzane w celach zapewnienia bezpieczeństwa, utrzymania i optymalizacji serwisu.

Podczas korzystania z serwisu, informacje o tym korzystaniu zapisywane są również tzw. plikach cookies. Identyfikują one przeglądarkę użytkownika oraz usprawniają działanie serwisu. Służą również, lepszemu dopasowaniu treści do zachowań użytkowników, do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk, które pozwalają nam zrozumieć jak ludzie używają naszych stron i pomagają w poprawianiu ich funkcjonalności i zawartości. Serwis korzysta również z usługi „Google Analytics” – zbierającej anonimowe informacje o odwiedzanych stronach. Szczegółowe zasady dotyczące polityki prywatności „Google Analytics”, w tym informacja jak można zablokować zbieranie danych znajdują się na stronie: Warunki korzystania z Google Analytics.

Na podstawie powyższych danych LST nie jest w stanie samodzielnie ustalić tożsamości osób korzystających ze strony, wobec czego nie stanowią one danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Nie mniej, LST podejmuje niezbędne środki, aby dane te odpowiednio chronić.