O firmie

O firmie

LST Sp. z o.o. została założona przez Dr.-Ing. Karola Doerffera w Gdańsku w 1993 roku, Od 1997 roku jest partnerem SAP. Obecnie zatrudnia około 70 pracowników i ma siedzibę w Sopocie.


Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań biznesowych umożliwiających Klientom osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. LST specjalizuje się w obszarach zarządzania strategicznego, zarządzania łańcuchem dostaw i zarządzania zasobami ludzkimi.

LST Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy konsultingowej Westernacher i jej oficjalnym przedstawicielstwem w Polsce. Grupa Westernacher ma oddziały w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji i zatrudniając 500 pracowników.
Należymy do:
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa wspiera polsko-niemieckie stosunki gospodarcze oraz reprezentuje i chroni interesy polskich i niemieckich firm w obu naszych krajach, współpracuje ściśle ze Zrzeszeniem Niemieckich Izb Przemysłowo-Handlowych (DIHK), Izbami Regionalnymi w Niemczech i w Polsce oraz z Krajową Izbą Gospodarczą (KIG).Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.