Kariera Konsultant SAP

Praca w LST

LST Sp. z o.o. powstała w Gdańsku w 1993 roku. LST jest partnerem SAP oraz partnerem handlowym IBM i Hewlett Packard.

LST dostarcza rozwiązania biznesowe umożliwiające Klientom osiągnięcie przewagi konkurencyjnej i specjalizuje się w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania logistyką i dystrybucją oraz zarządzania strategicznego, oferując jednocześnie kompleksowe rozwiązania oparte na platformach ERP II.

LST ma siedzibę w Sopocie i zatrudnia 70 pracowników, jest częścią międzynarodowej grupy konsultingowej Westernacher.

Obecnie poszukujemy:

Konsultantów SAP w obszarach

HCM, FI/CO, SD/MM, SCM, TM, EWM, SRM, APO

Opis stanowiska:
 • wdrażanie w organizacjach kompleksowych rozwiązań z zakresu SAP
 • analiza, tworzenie, koncepcje zmian i rozwoju procesów biznesowych w organizacjach klienta
 • przeprowadzanie testów i szkoleń, prezentacji rozwiązań SAP
 • opracowanie dokumentacji projektowych
 • wspieranie klientów po procesie wdrożenia systemu SAP

Wymagania:
 • 3 lata doświadczenia jako konsultant SAP
 • dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego
 • umiejętność pracy zdalnej z klientami oraz użytkownikami systemu
 • gotowość do wyjazdów

Oferujemy:
 • szkolenia w zakresie SAP
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom
 • udział w ciekawych, międzynarodowych, projektach
 • udział w lekcjach języka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach
 • pakiety medyczne
 • kartę MultiSport umożliwiającą dostęp do obiektów sportowych na terenie całego kraju

Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji na adres praca@LST.com.pl.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LST sp. z o. o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez LST Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@LST.com.pl


Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trzech miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres pół roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 10 lat. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem LST@LST.com.pl.