O firmie

O firmie

LST Sp. z o.o. została założona przez Dr.-Ing. Karola Doerffera w Gdańsku w 1993 roku, jest spółką międzynarodowej grupy konsultingowej Westernacher i jej oficjalnym przedstawicielstwem w Polsce. Od 1997 roku jest partnerem SAP.

Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań biznesowych umożliwiających Klientom osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. LST specjalizuje się w obszarach zarządzania strategicznego, zarządzania logistyką i zarządzania zasobami ludzkimi.

LST wspiera swych Klientów poprzez:
  • konsulting biznesowy w zakresie tworzenia innowacyjnych rozwiązań informacyjnych, rekonstrukcji procesów biznesowych, nowoczesnych modeli rachunku kosztów, zarządzania zasobami ludzkimi oraz logistyki,
  • doradztwo przy formułowaniu koncepcji rozwiązania informacyjnego oraz doborze właściwych narzędzi informatycznych,
  • konsulting wdrożeniowy przy implementacji rozwiązań,
  • projektowanie i tworzenie dedykowanych systemów na zamówienie.

Założycielem powstałej w 1969 roku Grupy Westernacher jest Dr.-Ing. Arnd Westernacher w Niemczech. Dzisiaj Westernacher jest firmą o charakterze globalnym obecną w Europie, Ameryce i Azji.


Należymy do:
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa wspiera polsko-niemieckie stosunki gospodarcze oraz reprezentuje i chroni interesy polskich i niemieckich firm w obu naszych krajach, współpracuje ściśle ze Zrzeszeniem Niemieckich Izb Przemysłowo-Handlowych (DIHK), Izbami Regionalnymi w Niemczech i w Polsce oraz z Krajową Izbą Gospodarczą (KIG).Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.