Kariera Konsultant SAP

Praca w LST

LST Sp. z o.o. powstała w Gdańsku w 1993 roku. LST jest partnerem SAP oraz partnerem handlowym IBM i Hewlett Packard.

LST dostarcza rozwiązania biznesowe umożliwiające Klientom osiągnięcie przewagi konkurencyjnej i specjalizuje się w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania logistyką i dystrybucją oraz zarządzania strategicznego, oferując jednocześnie kompleksowe rozwiązania oparte na platformach ERP II.

LST ma siedzibę w Sopocie i zatrudnia 50 pracowników, jest częścią międzynarodowej grupy konsultingowej Westernacher.

Obecnie poszukujemy:

Konsultantów SAP w obszarach

HCM, FI/CO, SD/MM, SCM, TM, EWM, SRM, APO

Opis stanowiska:
  • wdrażanie w organizacjach kompleksowych rozwiązań z zakresu SAP
  • analiza, tworzenie, koncepcje zmian i rozwoju procesów biznesowych w organizacjach klienta
  • przeprowadzanie testów i szkoleń, prezentacji rozwiązań SAP
  • opracowanie dokumentacji projektowych
  • wspieranie klientów po procesie wdrożenia systemu SAP

Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia jako konsultant SAP
  • dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy zdalnej z klientami oraz użytkownikami systemu
  • gotowość do wyjazdów

Oferujemy:
  • szkolenia w zakresie SAP
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom
  • udział w ciekawych, międzynarodowych, projektach
  • udział w lekcjach języka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach
  • pakiety medyczne
  • kartę MultiSport umożliwiającą dostęp do obiektów sportowych na terenie całego kraju

Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji na adres praca@LST.com.pl.